Paula Przerywacz

Instruktorka & Stylistka rzęs

Stylizacją rzęs zajmuję się od 7 lat. Moją pierwszą modelką a zarazem oddaną klientką była moja babcia, która dzielnie znosiła wydłużony czas aplikacji i nie do końca zadowalający efekt tylko po to żebym mogła szlifować wybrany wówczas kierunek rozwoju. Dla wielu osób przedłużanie rzęs jest zabiegiem zbytecznym i mocno przesadzonym a sama forma pracy niepotrzebna i wybierana głównie przez osoby, które z braku pomysłu na siebie postanowiły łatwo i przyjemnie zarabiać na życie. Dla mnie moja praca to coś znacznie więcej –  to codzienny kontakt z klientkami, które dzięki moim  umiejętnościom walczą z własnymi niedoskonałościami i kompleksami. To możliwość pośredniego wpływania na czyjeś życie, polepszania jego jakości , zwiększania pewności siebie i wywoływania szczerego uśmiechu na twarzy tuż po spojrzeniu w lustro. Każda nowa klientka, która tafia do mnie polecona przez inną zadowoloną klientkę jest dla mnie motywacją do podnoszenia swoich kwalifikacji, testowania kolejnych efektów i sprawiania, że kolejna wizyta u mnie będzie miłym zaskoczeniem.

W ofercie moich zabiegów znaleźć można klasyczne aplikacje wykonane metodą 1:1 oraz te najbardziej pożądane składające się ze znacznie większej liczby cienkich rzęs jedwabnych – metody objętościowe. W stylizacjach metodami objętościowymi czuję się jak ryba w wodzie co nie oznacza, że lubię przesadę. Jestem przeciwniczką przerostu formy dlatego w moim portfolio nie zobaczysz prac z bardzo mocnych objętości. Rzęsy mają podkreślać a nie przytłaczać.

Wybierając się do mnie na pierwszą wizytę zarezerwuj sobie odrobinę więcej czasu ponieważ zanim przejdziemy do aplikacji muszę dokładnie obejrzeć kondycję Twoich naturalnych rzęs oraz poznać Twoje oczekiwania. Zaproponuję Ci najlepszy rodzaj stylizacji dostosowany do Twojej urody i wykonywanej pracy. Wykluczymy też ewentualne przeciwskazania. Po tym wszystkim masz dwie godziny tylko dla siebie wzbogacone o  dobrą muzyką i relaksujący masaż pleców. Odpręż się i zrelaksuj a resztę zostaw w moich rękach.